دستکش روسیه اینیستا رسانه ها جام جهانی

دستکش: روسیه اینیستا رسانه ها جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی راجع به ایران،با کمک روسیه به هدفمان می‌رسیم/ امکان حمله نظامی به کشور عزیزمان

امثال جان بولتون گزینه دیگری ندارند. آن‌ها خواهان سقوط سوریه و اسد بودند و نشانه دومشان بعد از عراق این بود ولی شکست خورده‌اند جهت همین این نشانه را رها کرده و

راجع به ایران،با کمک روسیه به هدفمان می‌رسیم/ امکان حمله نظامی به کشور عزیزمان

مدیر دفتر پاول: راجع به ایران،با کمک روسیه به هدفمان می رسیم/ امکان حمله نظامی به کشور عزیزمان ایران وجود دارد

عبارات مهم : ایران

امثال جان بولتون گزینه دیگری ندارند. آن ها خواهان سقوط سوریه و اسد بودند و نشانه دومشان بعد از عراق این بود ولی شکست خورده اند جهت همین این نشانه را رها کرده و بر کشور عزیزمان ایران متمرکز خواهند شد

مدیر دفتر وزیر خارجه اسبق آمریکا اعلام کرد که پول های عربستان سیاست آمریکا در خاورمیانه را ترسیم می کنند.

به گزارش ایسنا، لارنس ویلکرسون، مدیر دفتر کالین پاول، وزیر خارجه اسبق آمریکا، در مصاحبه با شبکه خبری المیادین راجع به روابط آمریکا و روسیه و دیدار فردا (دوشنبه) ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه و دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در فنلاند گفت: روسیه و آمریکا باید با هم نشست برگزار کنند. راجع به سوریه فکر نمی کنم هیچ بحثی وجود داشته باشد جز اینکه بشار اسد، مدیر جمهوری این کشور پیروز شده است هست. اسرائیل و آمریکا به این مساله اذعان دارند. مطمئن نیستم که عربستان نیز همین کار را کند خب این مسئله ریاض هست. بشار اسد پیروز شده است و در قدرت باقی خواهد ماند و اکنون پوتین و ترامپ تنها راجع به همکاری جهت بازسازی و بازگشت ثبات به سوریه صحبت خواهند کرد.

راجع به ایران،با کمک روسیه به هدفمان می‌رسیم/ امکان حمله نظامی به کشور عزیزمان

وی راجع به بیانات جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا و دیگران درخصوص اینکه اکنون مسئله اسد نیست بلکه کشور عزیزمان ایران هست، گفت: امثال جان بولتون گزینه دیگری ندارند. آن ها خواهان سقوط سوریه و اسد بودند و نشانه دومشان بعد از عراق این بود ولی شکست خورده اند جهت همین این نشانه را رها کرده و بر کشور عزیزمان ایران متمرکز خواهند شد.

سقوط سوریه را درخواست کردند به این علت که بهتر می توانستند با کشور عزیزمان ایران برخورد کنند. اکنون بر کشور عزیزمان ایران متمرکز می شوند ولی نمی دانم در نهایت این به چه معناست جز اینکه اعتقاد دارم در نهایت آن ها این فکر را می کنند که تنها راه جهت تعامل با ۷۵ میلیون ایرانی و عمق استراتژیک این کشور حمله به آن هست. ولی این فاجعه ای ۱۰ برابر فاجعه حمله به عراق خواهد بود. بیانات بولتون و غیره راجع به مهار کشور عزیزمان ایران در سوریه اولا به این معناست که اسرائیلی ها و آمریکایی ها از طریق کانال های دیپلماتیک به اسد خواهند گفت که کشور عزیزمان ایران و حزب الله باید سوریه را ترک کنند.

امثال جان بولتون گزینه دیگری ندارند. آن‌ها خواهان سقوط سوریه و اسد بودند و نشانه دومشان بعد از عراق این بود ولی شکست خورده‌اند جهت همین این نشانه را رها کرده و

به عقیده من آن ها از طریق روسیه بر پایتخت کشور عزیزمان ایران فشار خواهند آورد و فکر می کنم موفق هم خواهند شد هرچند که روسیه در شروع احتمالا آماده ارسال بعضی خبر ها جهت پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهد بود چراکه به نفع روسیه نیست که کشور عزیزمان ایران یک قدرت مهم در سوریه باشد ولی پوتین به اندازه ای بازی شطرنج را بلد است که این عنوان را به طور کامل آخر نخواهد داد. من بر پوتین در هر مذاکراتی حساب باز می کنم نه بر ترامپ. به عقیده من روابط میان مسکو و پایتخت کشور عزیزمان ایران دوستانه نیست بلکه روابط براساس منافع است.

ویلکرسون راجع به سیاست ترامپ درخصوص کشور عزیزمان ایران گفت: من از آنچه در کنگره می گذرد، اطلاع دارم. آنچه مرا دلواپس می کند این است که آن ها درست مثل سال ۱۹۹۸ به سمت تدوین قانون عوض کردن نظام در کشور عزیزمان ایران بروند، این سیاست رسمی آمریکا هست. مثل کاری که با عراق کردند. آنها بیل کلینتون، مدیر جمهوری وقت آمریکا را به نحوی مجبور به امضای آن کردند.

کلینتون هیچ گونه دلیری سیاسی یا اخلاقی نداشت. باور کنید در دولت بوش پسر زمانی که تحرک نظامی علیه عراق را در سال های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۲ بررسی می کردیم توصیه ای که بارها از سوی وکلا مطرح شده است بود عوض کردن نظام در عراق به عنوان سیاست رسمی آمریکا بود که به تایید کنگره هم رسیده بود. به عقیده من این قانون طی ۱۸ ماه آتی تصویب خواهد شد ولی قبل از انتخابات کنگره در ماه نوامبر تصویب نخواهد شد چراکه جمهوری خواه ها دلواپس هر اقدامی هستند که احتمالا خطری علیه شانس آن ها جهت حفظ حضورشان در کنگره و سنا خواهد بود ولی در نهایت این قانون را تصویب خواهند کرد.

راجع به ایران،با کمک روسیه به هدفمان می‌رسیم/ امکان حمله نظامی به کشور عزیزمان

وی راجع به تفاوت دولت ترامپ با دولت های قبلی درخصوص تأثیر گرفتن از اسرائیل گفت: تأثیر اسرائیل بر آمریکا بسیار زیاد شده است است چه از نظر مالی از طریق اموال کسانی مثل پل سینگر، شلدون ادلسون و محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان و دیگران در شورای همکاری خلیج فارس که هدفشان این است که کشور عزیزمان ایران را “لولوخورخوره” و طرفی نشان دهند که ثبات منطقه را از بین می برد. عربستان از طریق پول هایش سیاست آمریکا در خاورمیانه را ترسیم می کند.

سفر بن سلمان به آمریکا کمپینی بود نه فقط جهت قانع کردن مردم به بافایده بودن جنگ در یمن بلکه با نشانه قانع کردن مردم به بافایده بودن قطع روابط با قطر و این مساله بود که کشور عزیزمان ایران دشمن شماره یک در منطقه و بلکه کل دنیا هست. گزارشی از سوی وزارت دفاع آمریکا منتشر شد که براساس آن حمایت ما از عربستان و امارات در جنگ یمن گروه القاعده در شبه جزیره عربستان را تقویت می کند. ما به علت پول به حمایت از عربستان ادامه می دهیم.

امثال جان بولتون گزینه دیگری ندارند. آن‌ها خواهان سقوط سوریه و اسد بودند و نشانه دومشان بعد از عراق این بود ولی شکست خورده‌اند جهت همین این نشانه را رها کرده و

ترامپ با پرسشها براساس معاملات تجاری برخورد می کند زمانی که می بیند عربستانی ها، قطری ها و اماراتی ها سلاح آمریکایی را به ارزش میلیاردها دلار می خرند، می بیند که باید جواب خوبی آن ها را بدهد. ترامپ روش معاملات تجاری را درپیش گرفته هست. نمی توانم آینده نگری ادامه حمایت مان از عربستان را به علت پول هایش بکنم؛ پولی که وارد جیب اعضای کنگره و تبلیغات در آمریکا شده، پول عربستان همچنین به دست پیمانکاران نظامی و غیره رسیده هست. همچنین میزان سرمایه گذاری های عربستان در آمریکا بسیار مهم هست. پول های هنگفت عربستان در بانک های اروپایی و آمریکایی نیز وجود دارند و همه چیز حول محور پول است.

ویلکرسون راجع به اوضاع عربستان و امارات در یمن گفت: آن ها کاملا در جنگ یمن باخته اند همانطور که مصر در دهه ۶۰ در یمن باخت. عربستانی ها هرگز در جنگ یمن پیروز نخواهند شد.

راجع به ایران،با کمک روسیه به هدفمان می‌رسیم/ امکان حمله نظامی به کشور عزیزمان

وی راجع به احتمال حمله آمریکا به کشور عزیزمان ایران گفت: اگر در سال ۲۰۰۰ یا ۲۰۰۱ همین سؤال را راجع به عراق از من می پرسیدید شاید می خندیدم و می گفتم هرگز به عراق حمله نمی کنیم ولی حمله کردیم. در نتیجه اگر الآن بگویم که هرگز به کشور عزیزمان ایران حمله نمی کنیم راحت لوح به نظر خواهم آمد چراکه می دانم بعضی هستند که در یک لحظه این کار را خواهند کرد.

وی راجع به دلایل جنگ عراق گفت: من بیش از ۱۲ سال این عنوان را بررسی کرده ام علت این حمله نفت بود. من بیش از ۳۱ سال کارشناس استراتژیک ارتش آمریکا بودم و دلایل را می دانم. نشانه استراتیک ما این بود که تضمین کنیم نفتی که از طریق تنگه هرمز انتقال یافته می شود یعنی یک سوم نفت دنیا تقریبا این مقدار نفت با روند ثابت و مداوم و با قیمت اقتصادی خوب انتقال یافته شود.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | سوریه | سیاست | آمریکا | ایرانی | عربستان | آمریکایی | عربستانی | دولت ترامپ | دونالد ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz